Filtruj

Praca Wysoki Sklad - Nowy Modlin

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier - Operator wózka widłowego

FIRMA CUKIERNICZA M.W. JANCZEWSCYFIRMA CUKIERNICZA M.W. JANCZEWSCY
Nowy Modlin

Jesteśmy jednym z największych zakładów cukierniczych w Polsce. Cieszymy się długoletnią tradycją i ugruntowaną pozycją rynkową. Obecnie budujemy międzynarodową pozycję naszej firmy. W związku z bardzo dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko: Magazynier - Operator wózka widłowego O...

19.05.202419.05.2024

MAGAZYNIER-OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

MARIOLA JANCZEWSKA FIRMA CUKIERNICZA MW JANCZEWSCYMARIOLA JANCZEWSKA FIRMA CUKIERNICZA MW JANCZEWSCY
Nowy Modlin

Zakres obowiązków: Rozładunek i załadunek towarów. Kompletacja towaru. Obsługa wysokiego składu. Dbałość o porządek w magazynie. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące uprawnienie - Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem pod...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator wózka widłowego (wysoki skład) - 2 zmiany, wolne weekendy

nowa oferta
LIDE REKRUTACJALIDE REKRUTACJA
Legionowo

Operator wózka widłowego (UDT) - Stanisławów Pierwszy Zakres obowiązków: obsługa wózków widłowych m.in. wysoki skład; załadunek i rozładunek towarów. Wymagania: uprawnieniana wózki widłowe UDT, gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym, 6-14/14-22. Oferujemy: umowa o pracę, pełen etat; wyna...

21.05.202421.05.2024