Filtruj

Praca Wysoki Sklad - Sosnowiec

1-2 z 2 ofert pracy

Magazynier Kierowca Wózka Bocznego - UDT 32-34 zł/brutto

nowa oferta
TWG POLSKA SP. Z O.O.TWG POLSKA SP. Z O.O.
Sosnowiec

Poszukujemy Kierowcy Wózka Widłowego - BOCZNEGO z doświadczeniem, UDT - warunek konieczny.Lokalizacja: Sosnowiec - Strefa ekonomiczna,Zakres obowiązków:Załadunek i rozładunek towaru przy użyciu wózka widłowego;Prawidłowe lokowanie towarów na regały;Obsługa skanerów;Przestrzeganie wszystkich specyfik...

11.06.202411.06.2024

STOLARZ - MONTER MEBLI

nowa oferta
SKLEP MEBLOWY MIX ADRIAN KUSSASKLEP MEBLOWY MIX ADRIAN KUSSA
Tychy

Zakres obowiązków: Przygotowywanie i składowanie materiałów z drewna i tworzyw drzewnych do montażu; przygotowywanie do pracy odpowiednich urządzeń, przyrządów i narzędzi; odczytywanie dokumentacji technicznej wyrobu; dobieranie i dopasowywanie okuć i akcesoriów meblowych; obsługiwanie mechanicznych...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0541 s