Filtruj

Praca Wysylanie Paczek - Częstochowa

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK SERWISU DO OBSŁUGI KLIENTA

ELEKTROLINE S. A.ELEKTROLINE S. A.
Częstochowa

Zakres obowiązków: Profesjonalna obsługa klienta, obsługa reklamacji, korespondencji, rozpatrywanie reklamacji i zgłaszanie ich do głównej siedziby firmy wysyłanie paczek, obsługa umów serwisowych i korespondencji w tej sprawie (firma zajmuje się montażem linii kolejowych, sieci trakcyjnych). Praco...

25.06.202425.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACA MAGAZYN Częstochowa elastyczne GODZ.

INWORK SP. Z O.O.INWORK SP. Z O.O.
Częstochowa

Chcesz dołączyć do szerokiego zespołu jednej z największych firm sektora logistycznego ? Wystarczy, że zaaplikujesz ! Czekamy właśnie na Ciebie !Stanowisko: Magazynier - Pracownik sortowni paczekMiejsce pracy: Częstochowa, ul. Hantkego 8NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ! WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY !Gwarantu...

13.05.202413.05.2024

Listonosz samochodowy - Poczta Polska S.A

POCZTA POLSKA S. A.POCZTA POLSKA S. A.
Kamienica Polska

Poczta Polska S.A Listonosz samochodowy Miejsce pracy: Kamienica Polska, ul. Marii Konopnickiej 13 A​ Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas zastępstwa, 1 etat, praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku​ ​ Twoje zadania: przygotowanie korespondencji do doręczenia, doręczanie listów,...

21.06.202421.06.2024