Filtruj

Praca Wyzsza Szkola Bankowa

1-3 z 3 ofert pracy

GŁÓWNY KSIĘGOWY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Stary Brus

Numer oferty: StPr/24/0234Obowiązki:1. prowadzenie rachunkowości Ośrodka Pomocy Społecznej w Starym Brusie zgodnie z obowiązującymi przepisami,2. sporządzanie sprawozdań finansowych i statystycznych,3. prowadzenia rozliczeń z ZUS i US,4. przygotowanie i składanie deklaracji, zgłoszeń zgodnie z obowi...

16.04.202416.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Księgowy/-a w branży e-commerce

DANIELDANIEL
Jelenia Góra

Jesteśmy największym w Europie producentem woreczków materiałowych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną gotowych opakowań z nadrukiem lub bez, a także szyjemy opakowania dostosowane do marek klientów. Nazywamy się, Saketos - ci od woreczków. Wiele osób na początku pyta: Woreczki? Tylko tyle. My...

05.04.202405.04.2024
od 10000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

SZKOŁA PODSTAWOWA W TOMISŁAWIUSZKOŁA PODSTAWOWA W TOMISŁAWIU
Tomisław

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków zgodny z zakresem obowiązków głównego księgowegow SP w Tomisławiu, który umieszczony jest na BIPie szkoły Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Znajomość obsługi systemów finansowo-ksiegowych, umiejetność obsługi programów finansowo-ksiegowych, ba...

04.03.202404.03.2024