Filtruj

Praca Wyzsze Ogrodnicze - Bydgoszcz

1-2 z 2 ofert pracy

INSTRUKTOR DS. OGRODNICZYCH(NR 1019)

POLSKI ZWIĄZEK DZIAŁKOWCÓW OKRĘGOWY ZARZĄD W BYDGOSZCZYPOLSKI ZWIĄZEK DZIAŁKOWCÓW OKRĘGOWY ZARZĄD W BYDGOSZCZY
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: - nadzorowanie i rozliczanie inwestycji Oferujemy: - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę; - Stabilne godziny pracy: 8.00-16.00; Wymagania: wykształcenie - budowlane wyższe (w tym licencjat) staż pracy ogółem - lata: 5 wymagana znajomość procesów inwestycyjnych...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

INSTRUKTOR DS. OGRODNICZYCH(NR 1017)

Bydgoszcz

Zakres obowiązków: - przegląd ogrodów i działek pod względem zagospodarowania ogrodniczego, - udzielanie porad ogrodniczych. Oferujemy: - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę; - Stabilne godziny pracy: 8.00-16.00; Wymagania: wykształcenie - ogrodnicze wyższe (w tym licencjat) umiejętność org...