Filtruj

Praca Z Dziecmi Niepelnosprawnymi - Kędzierzyn-Koźle

1-3 z 3 ofert pracy

PRACA DLA OPIEKUNKI W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

DPS DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH NIEPEŁNOSPR.DPS DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH NIEPEŁNOSPR.
Kędzierzyn-Koźle

Opieka i pielęgnacja niepełnosprawnych mieszkańców w Domu Pomocy Społecznej. Wymagane wykształcenie kierunkowe, mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi intelektualnie i fizycznie, zaangażowanie, cierpliwość, wymagane zaświadczenie o niekaralności Praca 7 dni w tygodniu zgo...

27.05.202427.05.2024

NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 11 W KĘDZIERZYNIE-KOŹLUPRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 11 W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi ze szczególnymi potrzebami: dostosowania wymagań edukacyjnych do poziomu rozwoju dziecka, tworzenie dokumentacji specjalistycznej, prowadzenie terapii w ramach kształcenia specjalnego, codzienne dostosowywanie form i metod dla dzieci niepełnosprawnych, diagnozowani...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Opiekun w DPS dla osób niepełnosprawnych intelektualnie

ANNAANNA

Praca opiekuńcza z osobami niepełnoprawnymi intelektualnie (dzieci, młodzież, dorośli) Praca zmianowa: 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00 (nocki około 4 razy w miesiącu) Wykształcenie: średnie, opiekun, opiekun medyczny, opiekun osoby niepełnosprawnej WYMAGANE zaświadczenie o niekaralności...

22.01.202422.01.2024
od 4300 zł