Filtruj

Praca Z Zakwaterowaniem - Mońki

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w opiece! W Niemczech+ Bonus Wakacyjny do 400euro

nowa oferta
PROMEDICA24PROMEDICA24
Mońki

Praca od ZARAZ! Opiekun/ka osób starszych Posiadam wiele ofert pracy dla osób ze znajomością języka Niemieckiego podstawową, komunikatywną, biegłą. jeżeli nie znasz języka oferuję doszkolenie z podstaw. Zadzwoń 5 0 2 9 1 3 0 7 4 Zapewniam: * ubezpieczenie prywatne * transport * wyżywienie * ...

05.06.202405.06.2024
od 8000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

ROBOTNIK GOSPODARCZY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Szumowo

Numer oferty: StPr/24/0521Obowiązki:Prace porządkowe, pomoc przy załadunkach i rozładunkach towarów i maszyn, itp.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:-dyspozycyjność (*istnieje możliwość zakwaterowania)Miejsce pracy: Krótka 11, 18-305 Szumowo, powiat: zambrowski...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

TRANSPORT DROGOWY TOWAROWY ANDRZEJ BĄCZYKTRANSPORT DROGOWY TOWAROWY ANDRZEJ BĄCZYK
Szumowo

Zakres obowiązków: Prace porządkowe, pomoc przy załadunkach i rozładunkach towarów i maszyn, itp. Wymagania: wykształcenie - podstawowe -dyspozycyjność (*istnieje możliwość zakwaterowania)...