Filtruj

Praca Zabawki - Rawa Mazowiecka

1-3 z 3 ofert pracy

POZOSTALI ROBTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE

Rawa Mazowiecka

Zakres obowiązków: obsługa linii produkcyjnej (jajeczka Kinder joy) element z zabawką - umieszczanie w opakowaniu elementu zabawki Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - komunikatywność, sumienność, pracowitość umiejętność - praca w zespole [Inne] : Praca w 2 zmiany- 06:00-18:00/ 18:0...

05.06.202405.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik produkcji

SGP - SORTING GROUP POLAND SP. Z O.O.SGP - SORTING GROUP POLAND SP. Z O.O.

Pracownik produkcji Twój zakres obowiązków obsługa linii produkcyjnej (jajeczka Kinder joy) element z zabawką - umieszczanie w opakowaniu elementu zabawki Nasze wymagania punktualność pozytywne nastawienie do pracy gotowość do pracy w systemie zmianowym To oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy z...

13.05.202413.05.2024

PRACOWNIK GOSPODARCZY

POWIATOWY URZĄD PRACY W SKIERNIEWICACHPOWIATOWY URZĄD PRACY W SKIERNIEWICACH
Skierniewice

WYKONYWANIE CZYNNOŚCI PORZĄDKOWYCH, UTRZYMYWANIE W CZYSTOŚCI SAL ZAJĘĆ, KORYTARZA, ŁAZIENEK, ZMYWANIE NACZYŃ PO POSIŁKACH, POMOC NAUCZYCIELOM W TRAKCIE ZAJĘĆ, UTRZYMYWANIE W CZYSTOŚCI ZABAWEK, MEBLI....

07.03.202407.03.2024