Filtruj

Praca Zageszczarki - Łomianki

Pracownik fizyczny / Praca na budowie / Zatrudnimy / Przeszkolimy

nowa oferta
ECOSAN - ROBOTY INŻYNIERYJNEECOSAN - ROBOTY INŻYNIERYJNE
Łomianki

Zatrudnimy pracownika do pracy fizycznej przy montażu rur wod-kan. Zakres obowiązków : Praca szpadlem, łopatą Obsługa zagęszczarki ( przeszkolimy ) Obsługa poziomicy Oferujemy : Pracę przez cały rok Pracę w stabilnej firmie Wypłatę na czas Umowę o pracę Dobrą atmosferę pracy Jeżeli jeste...

09.05.202409.05.2024
od 4900 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter sieci wodkan / kanalizacji / wodociągów / wod-kan / rurociągów

Łomianki

Zatrudnimy monterów zewnętrznych sieci kanalizacyjnych oraz wodociągowych. Jesteśmy stabilną firmą działającą od wielu lat na terenie woj. mazowieckiego. Wymagania: Doświadczenia w pracy jako monter sieci wodno-kanalizacyjnych ( Monter wod-kan ) Zaangażowanie w pracy Realizowanie powierzonych za...

05.05.202405.05.2024
od 6500 zł

MONTERZY SIECI ZEWNĘTRZNYCH WODNO-KANALIZACYJNYCH-BRYGADY

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-INSTALACYJNE PEBISPRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-INSTALACYJNE PEBIS
Warszawa

Zakres obowiązków: Praca na budowach sieci kanalizacji zewnętrznej wod-kan i odwodnienia dróg Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Operator urządzeń do obróbki odwiertów wydobywczych Godziny pracy: 7-15 Wymagania: brak lub niepełne podstawowe, min. 2 lata doświadczenia ...

11.04.202411.04.2024