Filtruj

Praca Zageszczarki - Wrocław

1-3 z 3 ofert pracy

Księgowy / Księgowa ze znajomością jęz. niemieckiego

HGN SP. Z O.O.HGN SP. Z O.O.
Wrocław

Księgowy / Księgowa ze znajomością jęz. niemieckiego Miejsce pracy: Wrocław Twój zakres obowiązków Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z polskimi przepisami w tym spółek zależnych w grupie Współpraca z niemieckim biurem księgowym spółki niemieckiej wchodzącej w skład grupy Sporz...

23.05.202423.05.2024
Stażstaż

MONTER sieci zew. WOD-KAN oraz Pomocnik

SEBASTIAN SZELĄGIEWICZSEBASTIAN SZELĄGIEWICZ
Wrocław

Poszukujemy pracowników na stanowiska: Monter sieci zew. WOD-KAN (umiejętność montażu rury PVC, PP, betonowe, studni ) Pomocnik / Pracownik ogólnobudowlany ( obsługa elektronarzędzi, zagęszczarek itp.) [wymagane minimum doświadczenia na budowie] Oferujemy: praca na terenie Wrocławia i okolic...

21.05.202421.05.2024
od 30 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnie Brukarza oraz Pomocnika

GRZEGORZGRZEGORZ
Wrocław

Obowiązki: Układanie kostki brukowej. Prace przy budowie dróg i chodników. Obsługa urządzeń brukarskich (zagęszczarka, przecinarka, szlifierka). Roboty ziemne i zagęszczanie gruntu. Praca fizyczna z możliwością przyuczenia do zawodu. Współpraca przy kostce brukowej. Układanie obrzeży i krawęż...

07.05.202407.05.2024
od 30 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0333 s