Filtruj

Praca Zaklad Budowlany - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Młodszy Specjalista ds. Projektów Konstrukcji Żelbetowych

nowa oferta
CMC POLAND SP. Z O.O.CMC POLAND SP. Z O.O.
Łódź

Opis stanowiska: Przygotowywanie rysunków technicznych oraz specyfikacji materiałowej dla przypisanych projektów/zleceń Zapewnienie zgodności projektów/rysunków technicznych ze standardami branżowymi i firmowymi Analiza dokumentacji i specyfikacji inżynieryjnej Praca w środowisku CAD Prowadzenie dok...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Prace montażowe na budowie | praca mobilna z super zarobkami!

OTTO WORK FORCEOTTO WORK FORCE
Łódź

miejsce pracy: cała Polska, dojazd z Łodzi zapewnia pracodawca forma zatrudnienia: umowa zlecenie Poszukujemy pracownika, który będzie zajmować się wstawianiem futryn, przygotowaniem zaprawy murarskiej i odbiorem transportu. To praca mobilna, co oznacza, że będziesz wykonywać zlecenia w różnych m...

07.06.202407.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca na budowie, pracownik budowlany, murarz, zbrojarz

nowa oferta
DĄBUDDĄBUD
Pabianice

Witamy!Zakład Budowlany Dąbud z Pabianic zatrudni osoby chętne do pracy na budowie; murowanie, zbrojenie, szalowanie.Praca głównie w Pabianicach oraz okolicach w godzinach 7 - 16. Szukamy osób bez nałogów oraz z doświadczeniem i chęcią do pracy....

11.06.202411.06.2024