Filtruj

Praca Zaklad Kamieniarski - Czarny Dunajec

1-2 z 2 ofert pracy

Zatrudnię kamieniarzy, polerników z doświadczeniem do zakładu kamieniarskiego

DISCOVER STONEDISCOVER STONE
Czarny Dunajec

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa i konserwacja urządzeń polerskich cięcie, szlifowanie i polerowanie oraz przygotowanie elementów granitowych tj: blaty, schody, paraprty, nagrobki utrzymanie czystości stanowiska pracy pomoc w montażach WYMAGANIA: doświadczenia na danym stanowisku chęci i zaangażowania ...

13.05.202413.05.2024

Poszukujemy kamieniarza, polernika, pilarza, montażystę

DISCOVER STONE ŁUKASZ STYRCZULADISCOVER STONE ŁUKASZ STYRCZULA
Ratułów

Jesteśmy pracownią kamieniarską z Podhala ( miejscowość Ratułów). Szukamy do swojej firmy pilarza, polernika oraz montażysty blatów, schodów, a także nagrobków. Nasza firma istnieje od 2011 roku. Zajmujemy się cięciem, obróbką oraz montażem elementów z kamienia naturalnego tj. granit i marmur oraz ...

06.05.202406.05.2024