Filtruj

Praca Zakladanie Ogrodow - Częstochowa

1-2 z 2 ofert pracy

Firma ogrodnicza zatrudni do pielęgnacji i zakładania ogrodów

SEBASTIANSEBASTIAN
Częstochowa

Firma w długoletnim doświadczeniem działająca na terenie Częstochowy poszukuje ogrodników z doświadczeniem lub do przyuczenia. Praca przy pielęgnacji i zakładaniu ogrodów. Ogłoszenie skierowane do mężczyzn i kobiet. Mile widziane Prawo jazdy kat. B . Oferujemy: umowę zlecenia lub o pracę Stawka g...

04.06.202404.06.2024
od 4500 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pielęgnacja ogrodów - praca od zaraz

KLAVER SP. Z O.O.KLAVER SP. Z O.O.
Częstochowa

Obowiązki: Pielęgnacja ogrodów Zakładanie ogrodów Koszenie trawy Prace porządkowe Przycinanie drzew i krzewów Prace ziemne Sadzenie roślin Utrzymanie porządku na terenie Prace ogólnobudowlane (np. ogrodzenia, kostka brukowa) Pielęgnacja zieleni terenów miejskich Wymagania: Prawo jazdy ka...

03.06.202403.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0219 s