Filtruj

Praca Zakres Czasu - Pyrzyce

46-48 z 48 ofert pracy

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA KAROLINA FALKOWSKAFIRMA USŁUGOWO HANDLOWA KAROLINA FALKOWSKA
Myślibórz

Zakres obowiązków: Konserwacja, obsługa techniczna, naprawa silników oraz zespołów i układów mechanicznych. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16, w soboty dodatkowo płatna. Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK MAGAZYNU-DŹWIGOWY (DŹWIG POLAN)

ZAKŁAD METALOWY AGA T. SZWARC R. BUDAWSKI SP. J.ZAKŁAD METALOWY AGA T. SZWARC R. BUDAWSKI SP. J.
Stargard

Zakres obowiązków: Praca na dźwigu POLAN-mile widziane doświadczenie w obsłudze urządzenia ; praca w godzinach od 07:00 do 15:00 Wymagania: wykształcenie - podstawowe staż pracy ogółem - lata: 5 możliwość podjęcia zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy...

06.05.202406.05.2024

Pracownik ochrony - obiekt handlowy - Gryfino

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Gryfino

Zakres obowiązków: Ochrona powierzonego mienia Obserwacja osób na sklepie Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie przełożonym Sumienna realizacja obowiązków służbowych Raportowanie zdarzeń Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obo...