Filtruj

Praca Zakres Polski - Kraśnik

1-3 z 3 ofert pracy

MURARZ

MUR-BUD KAMIL ŻURAWMUR-BUD KAMIL ŻURAW
Kraśnik

Zakres obowiązków: Wykonywanie robót murarskich. Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - Prawo jazdy kategorii B Doświadczenie zawodowe mile widziane...

10.01.202410.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

SPEED TANK SP. Z O.O.SPEED TANK SP. Z O.O.
Borownica

Zakres obowiązków: Księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży na kontach księgowych Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - Znajomość przepisów prawa podatkowego /VAT, CIT, UOR/ staż pracy ogółem - lata: 1...

18.04.202418.04.2024

PRACOWNIK BIUROWY

Niedrzwica Duża

Zakres obowiązków: obsługa klienta, odbieranie telefonów, e-maili, tworzenie ofert Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - biegła obsługa komputera biegła obsługa komputera bedzie sprawdzana na rozmowie kwalifikacyjnej...

04.04.202404.04.2024