Filtruj

Praca Zakres - Krotoszyn

1-3 z 3 ofert pracy

PSYCHOLOG 1/2 ETATU

nowa oferta
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W KROTOSZYNIESZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W KROTOSZYNIE
Krotoszyn

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe magisterskie, doświadczenie bez znaczenia, przygotowanie pedagogiczne Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem umowa na czas określony do 31.08.2025 r. z możliwością dalszej współpracy godziny pracy 11/22 Wymagania: wykształcenie - wyżs...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik elektryka przemysłowego

MARCINMARCIN
Krotoszyn

Witam, poszukujemy kandydatów na stanowisko pomocnika elektryka przemysłowego. * Miejsce : okolice Bremen, Niemcy + wyjazdy * Zakres obowiązków : Proste prace elektryczne pod nadzorem wykwalifikowanego elektryka, Prace ogólnoelektryczne, montażowe Serwis * Wymagania: Zdolności manualne, dokła...

06.06.202406.06.2024
od 10000 zł

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ

nowa oferta
Dąbrowa

Zakres obowiązków: praca zwiazana z w/w stanowiskiem Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące...