Filtruj

Praca Zakupy Pojazdow - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

RECEPCJONISTKA SALONU SPRZEDAŻY

TOYOTA & LEXUS ROMANOWSKI SP. Z O.O.TOYOTA & LEXUS ROMANOWSKI SP. Z O.O.
Kielce

Zakres obowiązków: wg. potrzeb Wymagania: wykształcenie - administracyjne wyższe (w tym licencjat) Zakres obowiązków;prowadzenie recepcji firmy (telefony, korespondencja, umawianie kalendarza wizyt, etc.),witanie oraz obsługa klientów salonu dbanie o prawidłowy obieg informacji między działami i p...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przewoźnik DHL Kielce

DHL PARCEL POLSKA SP. Z O.O.DHL PARCEL POLSKA SP. Z O.O.
Kielce

DHL PARCEL nawiążemy współpracę z PRZEWOŹNIKAMI Lokalizacja jednostki: Kielce NASZA OFERTA: Otrzymujesz: ·stabilność współpracy oraz stałe zlecenia przewozowe, ·atrakcyjne stawki, faktury za świadczone usługi opłacane regularnie co 14 dni, ·atrakcyjną ofertę na zakup paliw LOTOS, CIRCLE-K, OR...

21.02.202421.02.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Specjalista ds. budownictwa i gospodarki komunalnej.

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W CHĘCINACHZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W CHĘCINACH
Chęciny

Planowanie oraz oraganizacja prac remontowych obiektów budowlanych w tym komunalnych. Prowadzenie dokumentacji obiektów budowlnych zgodnie z przepisami prawa budowlanego. Organizacja i prowadzenie prac remontowych i inwestycyjnych zleconych do realizacji Zakładowi. Obsługa i nadzór nad letnim i zimo...

27.03.202427.03.2024