Filtruj

Praca Zaopatrzenie Medyczne

1-3 z 3 ofert pracy

Konserwator maszyn i urządzeń

Gdańsk

Aktualnie dla naszego klienta, firmy zajmującej się dostarczaniem rusztowań i doradztwem technicznym w tym zakresie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Konserwatora maszyn i urządzeń Zakres odpowiedzialności: zapewnienie ciągłości pracy maszyn i rządzeń hali produkcyjnej (przeglądy, bieżące napr...

24.04.202424.04.2024

Asystent ds. zaopatrzenia biurowego

Poznań

Zadania: Kontrola zapasów artykułów spożywczych w kuchniach Odbiór zamówień artykułów spożywczych Przegląd stanu technicznego biura i zgłaszanie ewentualnych usterek Wsparcie administracyjne (odbieranie poczty, skanowanie dokumentacji) Wymagania: Dostępność do pracy od poniedziałku do piątku w godzi...

23.04.202423.04.2024

Płatne praktyki w Dziale Planowania i Zaopatrzenia

FF MARKA WŁASNA SP. Z O.O.FF MARKA WŁASNA SP. Z O.O.
Łódź

Poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko praktykanta w dziale planowania i zaopatrzenia. Jest to doskonała okazja dla studentów lub absolwentów, którzy chcą zdobyć praktyczne doświadczenie w obszarze logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Miejsce pracy: Łódź, Piotrkowska 60 Obowiązki: wspieran...

13.02.202413.02.2024