Filtruj

Praca Zaopatrzenie - Wysoka

1-3 z 3 ofert pracy

AGENT SPRZEDAŻY/ KONSULTANT

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE WIST MAREK STANISŁAW LISAKPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE WIST MAREK STANISŁAW LISAK
Wysoka

Zakres obowiązków: sprawowanie opieki nad sklepami firmowymi, zaopatrzenie wg potrzeb klientów, obsługa klienta, pozyskiwanie nowych klientów. Praca w godz. 6:00 - 14:00 Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologiczn...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Quality Manager

nowa oferta
SGP - SORTING GROUP POLAND SP. Z O.O.SGP - SORTING GROUP POLAND SP. Z O.O.
Radom

Quality Manager Radom Radom, mazowieckie, Polska Twój zakres obowiązków opracowywanie, wdrażanie i utrzymanie systemów zarządzania jakością, zapewnienie zgodności procesów i procedur produkcyjnych ze standardami jakościowymi w firmie, analizowanie wskaźników efektywności i optymalizacja procesów jak...

04.05.202404.05.2024

Monter instalacji grzewczej i sanitarnej Start: Poniedzialek/ praca za granica DE

nowa oferta
TIEMPA PERSONALLEASING GMBHTIEMPA PERSONALLEASING GMBH
Radom

Tiempa Personalleasing GmbH to biuro pośrednictwa pracy specjalizujące się w profesjonalnym procesie rekrutacji dla niemieckiego przedsiębiorstwa z długoletnim doświadczeniem. Naszym kandydatom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na umowie o pracę zawartą z zagranicznym pracodawcą, zakwat...

03.05.202403.05.2024