Filtruj

Praca Zaopatrzeniowiec - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

ZAOPATRZENIOWIEC/HANDLOWIEC

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kielce

Numer oferty: StPr/24/0830Obowiązki:wg stanowiskaWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:średnie zawodowePozostałe wymagania:Zakres obowiazków; Dostarczanie zamówionych towarów do klientów. Zapewnienie obsługi klienta. Opieka nad klientami: sprzedaż części, doradztwo. Wymagania:Umiejętność pracy ...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ZAOPATRZENIOWIEC

Mostki

Zakres obowiązków: - szkolenie bhp i ppoż., - zapoznanie się z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji, - nauka pozyskiwania producentów palet, - nauka uzupełniania stanów magazynowych, - nauka załatwiania spraw dotyczących reklamacji Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne po...

22.04.202422.04.2024

Magazynier Zaopatrzeniowiec

RAFAŁRAFAŁ
Nowiny

Witam zatrudnię na stanowisku Magazynier zaopatrzeniowiec zarobki w przedziale 5000 6500 netto tel. 609~960~729 lub 609~960~736...

07.06.202307.06.2023
od 26 zł