Filtruj

Praca Zapraszam - Biskupice

181-183 z 183 ofert pracy

Architekt do biura projektów

PIOTRPIOTR
Legnica

Przed wysłaniem aplikacji, prosimy o uważne przeczytanie poniższych wymagań. Prosimy o aplikowanie osób, które posiadają wymagane przez nas doświadczenie. Nie jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami po architekturze wnętrz, pracą zdalną, hybrydową i tym podobną również. Nie widzimy również w ...

11.10.202311.10.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w hurtowni piwa jako kierowca / konwojent

HURTOWNIA DOBREGO PIWA DARSHURTOWNIA DOBREGO PIWA DARS
Lubin

Zapraszamy do współpracy na stanowisku kierowca/konwojent w hurtowni piwa. Praca od poniedziałku do piątku na umowie o pracę. Wymagane prawo jazdy kategorii B i mile widziane doświadczenie w prowadzeniu tzw. busa. Chętnych zapraszamy na rozmowę do biura w Lubinie przy ul. Rzeźnicza 10 w godzinach 8-...

03.10.202303.10.2023
od 4242 zł

Instruktor zajęć edukacyjnych dla dzieci i wychowawca na kolonii

ROBERTROBERT
Środa Śląska

Obowiązki pracownika: 1. prowadzenie zajęć edukacyjnych dla grup dzieci w wieku 5-12 lat 2.dojazd samochodem firmowym do miejsca prowadzenia zajęć 3.przygotowanie sali ćwiczeń , zestawów edukacyjnych 4.opieka nad powierzonymi dziećmi na półkoloniach i koloniach 5.samodoskonalenie i przygotowywa...

21.09.202321.09.2023
od 4300 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0482 s