Filtruj

Praca Zarzad

1-3 z 3 ofert pracy

Praktykant/Praktykantka ds. administracji (praktyka płatna)

nowa oferta
SPEC BAU POLSKA SP Z OOSPEC BAU POLSKA SP Z OO
Oświęcim

Jeżeli poszukujesz dobrego miejsca na odbycie praktyk i chcesz wykorzystać wolny czas na zapoznanie się ze specyfiką pracy biurowej oraz zobaczyć jak funkcjonuje firma z branży budowlanej od wewnątrz to zapraszamy Cię do aplikowania na ogłoszenie. SPEC BAU POLSKA SP. z o.o to generalny wykonawca w ...

06.05.202406.05.2024
od 29 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierownik-koordynator stoisk z owocami. Praca sezonowa, wysoka stawka!

MARIANMARIAN
Katowice

Prowadzimy rekrutację osób na stanowisko kierownika - koordynatora stoisk owocowo-warzywnych. ilość miejsc ograniczona. Praca od zaraz do końca lipca, 6 dni w tygodniu. Firma zajmuje się sezonową, detaliczną sprzedażą uliczną owoców i warzyw sezonowych w większości miast aglomeracji śląskiej. Jeżel...

05.05.202405.05.2024
od 10800 zł

Asystent/ka biura

Wrocław

Zadania: Koordynowanie bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem biura Zarządzenie kalendarzem spotkań Odbieranie telefonów, korespondencji Wsparcie administracyjne Zarządu w codziennych zadaniach Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku Dyspozycyjność do pracy na ½ etatu codziennie – waru...

08.04.202408.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0314 s