Filtruj

Praca Zarzadzanie Czasem B - Żywiec

1-2 z 2 ofert pracy

KOORDYNATOR DS. SPRZĄTANIA OBIEKTU

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE PROMYCZEK EWA GRZYBEKPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE PROMYCZEK EWA GRZYBEK
Żywiec

Zakres obowiązków: Koordynowanie pracy osób sprzątających w zakresie sprzątania przestrzeni biurowych, sanitarnych, terenu zewnętrznego, sprzątania maszynowego, bieżąca kontrola wykonywanych prac, raportowanie wyników przełożonemu. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące mile widziane ...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Ajent sklepu z odzieżą używaną w Kętach

TEKSTYLOWOTEKSTYLOWO
Kęty

Zapraszamy do współpracy osoby w charakterze: Ajenta sklepu Tekstylowo z odzieżą używaną w Kętach Oferujemy: • atrakcyjne wynagrodzenie ok. 8 tysięcy złotych na rękę, uzależnione od wielkości punktu handlowego, • stałą wysokość wynagrodzenia przez cały okres współpracy, • współpracę bez własneg...

09.04.202409.04.2024
od 7000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie