Filtruj

Praca Zarzadzanie Dokumentacja - Starogard Gdański

1-3 z 3 ofert pracy

Szef / Szefowa Działu Rozwoju Formulacji R&D

nowa oferta
POLPHARMA GROUPPOLPHARMA GROUP
Starogard Gdański

Szef / Szefowa Działu Rozwoju Formulacji R&D page is loaded Szef / Szefowa Działu Rozwoju Formulacji R&D Apply remote type Hybrid locations Starogard Gdański time type Full time posted on Posted 30+ Days Ago job requisition id JR005372 Poszukujemy doświadczonej i otwartej na wyzwania osoby, która wy...

13.06.202413.06.2024

Technolog Opakowań - rekrutacja online

HRK S. A.HRK S. A.

Nasz klient, duża firma produkcyjna poszukuje na stanowisko: Technolog Opakowań Miejsce pracy: Starogard Gdański Zakres obowiązków: Nadzór technologiczny nad procesem wdrażania nowych technologii opakowań oraz nadzorowanie i optymalizowanie stosowanych procesów Standaryzacja formatów i procesu pakow...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

nowa oferta
KDR HUMANRESOURCESCONSULTINGKDR HUMANRESOURCESCONSULTING
Tczew

Opis stanowiska Stanowisko: Jako Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac będziesz ekspertem w dziedzinie administrowania systemami kadrowo-płacowymi. Twoje misje będą obejmować wszystko, od zapewnienia, że nasze dane kadrowe są na swoim miejscu, po pomaganie w negocjacjach z organizacją związkową. Co je...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0632 s