Filtruj

Praca Zarzadzanie Produkt - Żuromin

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik Produkcji w Piekarni

SYLWIASYLWIA
Żuromin

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się piekarnią i cukiernią, która stawia na jakość i innowacyjność. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko KIEROWNIKA PRODUKCJI, która dołączy do naszego zespołu i pomoże nam w dalszym rozwoju. Opis stanowiska: Piekarnia Zieliński, ceniona za jakość i tradycję, p...

25.06.202425.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPIEKUN MAGAZYNU JYSK Żuromin (Pełny etat)

JYSK POLSKA SP Z OOJYSK POLSKA SP Z OO
Żuromin

Czy jesteś gotowy(-a) wziąć odpowiedzialność za organizację i prowadzenie magazynu w sklepie zgodnie z obowiązującymi procedurami? Chcesz zarządzać sercem sklepu JYSK i jednocześnie zapewniać klientom najlepsze doświadczenie i obsługę podczas zakupów? Jeśli Twoje odpowiedzi brzmią tak, to może JEST...

28.05.202428.05.2024

GŁÓWNY TECHNOLOG

CLASSIC SOFA SP. Z O.O.CLASSIC SOFA SP. Z O.O.
Lidzbark

Zakres obowiązków: wykonywanie norm materiałowych, wykonywanie kart produktu, zarządzanie zmianami technicznymi i technologicnymi w produkowanych wyrobach Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) staż pracy ogółem - lata: 3...

14.06.202414.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0580 s