Filtruj

Praca Zastepca Glownego Ksiegowego - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

Konkurs na stanowisko Zastępcy Prezesa Zarządu

ZSBM PIASTZSBM PIAST
Kraków

Wymogi kwalifikacyjne 1. Wykształcenie wyższe ekonomiczne 2. Co najmniej 5-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym i doświadczenie w kierowaniu zespołem osób. 3. Co najmniej 5-letni staż pracy na stanowisku Głównego Księgowego. 4. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych. 5. Niekar...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Samodzielny księgowy/Z-pca głównego księgowego, Skawina

nowa oferta
HR PROJECTHR PROJECT
Skawina

Aktualnie dla naszego Klienta z branży budowlano – produkcyjnej poszukujemy Samodzielnego księgowego/Zastępcy głównego księgowego.. Praca stacjonarna w biurze w Skawinie. Zakres obowiązków:samodzielne wprowadzanie dokumentacji księgowej;zamykanie miesiąca pod względem podatkowym i rachunkowym;udział...

07.06.202407.06.2024

Zastępca Prezesa Zarządu Główny Księgowy

SEKRETARIATSEKRETARIAT
Krzeszowice

Opis stanowiska: miejsce pracy: Krzeszowice forma pracy: pełny etat, umowa o pracę Zakres zadań: Zadania i obowiązki Zastępcy Prezesa Zarządu – Głównego Księgowego określają Statut Spółdzielni, Regulamin Zarządu oraz Regulamin Organizacyjny. Warunki jakie powinien spełniać kandydat: · wykształ...

29.05.202429.05.2024
od 7500 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0378 s