Filtruj

Praca Zastepca Kierownika - Białystok

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK GŁÓWNY/ZASTĘPCA KIEROWNIKA DZIAŁU WARZYWA-OWOCE

RELLA INVESTMENTS SP. Z O.O.RELLA INVESTMENTS SP. Z O.O.
Białystok

Zakres obowiązków: wsparcie menadżera funkcjonowanie działu (np. zamawiania) wsparcie w zarządzeniu zespołem w Hipermarkecie bi1 Atrium Biała praca na dwie zmiany 6-14; 13-21 Benefity pracownika: - prywatna opieka medyczna - wczasy pod gruszą - bony świąteczne Wymagania: wykształcenie - średnie zaw...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zastępca kierownika do przyuczenia

BIURO POŚREDNICTWA FINANSOWEGOBIURO POŚREDNICTWA FINANSOWEGO
Białystok

Biuro zajmujące się pośrednictwem finansowym poszukuje osoby na stanowisko doradcy klienta z możliwością przyuczenia na zastępcę kierownika. Osoba ta będzie odpowiedzialna za obsługę swoich klientów a także za rozbudowę i opiekę nad swoim zespołem sprzedażowym. Szukamy ambitnych osób chcących się ro...

25.04.202425.04.2024