Filtruj

Praca Zatrudnie Kierowce Busa - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca busa, dostawca; Łódź i okolice

BEL-POL SP. Z O.O.BEL-POL SP. Z O.O.
Łódź

Zadania: Przewóz i dostawa towarów do klientów na terenie województwa łódzkiego. Utrzymywanie dobrych relacji z klientami. Dbałość o powierzone mienie i wizerunek firmy. Prowadzenie dokumentacji transportowej. Nasze oczekiwania Prawo jazdy kat. B. Doświadczenie w kierowaniu busem. Punktualno...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NIEMCY/ Praca z zakwaterowaniem/ Bez znajomości języka/ Zadzwoń!

WERONIKAWERONIKA
Łódź

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu zatrudnienia za granicą? Chętnie pomożemy. Zgłoś się do nas! Gwarantujemy pewną pracę z wysokimi zarobkami. Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego. Jobwerke to spółka, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w Niemczech. Łączymy pracodawców z...

od 9500 zł

Kierowca kat. B oraz C+E

nowa oferta
JAROSŁAWJAROSŁAW
Łask

Zatrudnię kierowcę kategorii B na wyjazdy międzynarodowe ( DE , AT , IT, BE , NL ) Bus plandeka , wyjazdy 2/3 tygodniowe lub do dogadania Więcej informacji pod tel: 60*******82 oraz kierowce kat. C+E na wyjazdy międzynarodowe...

15.05.202415.05.2024