Filtruj

Praca Zatrudnie Pielegniarke - Biskupiec

1-2 z 2 ofert pracy

PIELĘGNIARKA W ŚRODOWISKU NAUCZANIA I WYCHOWANIA

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W BISKUPCUPOLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W BISKUPCU
Biskupiec

Zakres obowiązków: Profilaktyczna opieka zdrowotna nad uczniami z niepełnosprawnościami, sprawowana przez pielęgniarkę będzie obejmowała w szczególności: wykonywanie i interpretowanie testów przesiewowych, kierowanie postępowaniem poprzesiewowym i opieka pielęgniarska nad uczniami objętymi tym postę...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PIELĘGNIARKA

Biskupiec

Zakres obowiązków: Zakres: prowadzenie dokumentacji medycznej, zapewnienie podstawowej opieki medycznej pracownikom ZAZ z niepełnosprawnością. forma zatrudnienia: umowa zlecenie, możliwe zatrudnienie na umowę o pracę Wymagania: wykształcenie - pomaturalne/policealne [Inne] : Praca dodatkowa , staw...

29.04.202429.04.2024