Filtruj

Praca Zbieranie Zamowien - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

KOSZTORYSANT (BRANŻA IZOLACJE PRZEMYSŁOWE ORAZ HVAC) (O)

nowa oferta
TINSMITH&INSULATION SP. Z O.O.TINSMITH&INSULATION SP. Z O.O.
Tarnów

Zakres obowiązków: Sporządzanie kosztorysów oraz ofert. Sporządzanie kosztorysów i analiz na roboty dodatkowe w trakcie trwania projektu. Pozyskiwanie i weryfikacja ofert od podwykonawców i dostawców materiałów. Zbieranie i uaktualnianie cen materiałów, robocizny, usług oraz najmu sprzętu. Finalizow...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Tarnów lub okolice przyjmę na stan.przedst.handl art.szk.i zabawki

GRAŻYNAGRAŻYNA
Tarnów

OPIS Przyjmę Przedstawicielkę lub Przedstawiciela Handlowego/może być osoba ucząca się z Tarnowa lub okolic do zbierania zamówień wg oferty przedstawianej na tablecie- zabawki i art.szkolne Mile widziane doświadczenie w handlu samochód służbowy -tablet wymagania : obsługa komputera, prawo jazdy ...

13.05.202413.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

KELNER (O)

MLEKSPOL SP. Z O.O.MLEKSPOL SP. Z O.O.
Podlesie Dębowe

Zakres obowiązków: - obsługa sali w restauracji, - obsługa gości, - zbieranie zamówień, Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - chęć do pracy Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, chęć do pracy. Praca na Podlesiu Dębowym, na dwie zmiany - do uzgodnienia, od wtorku ...

09.05.202409.05.2024