Filtruj

Praca Zbigniew - Gorzów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

MŁODSZY BIBLIOTEKARZ

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. ZBIGNIEWA HERBERTAWOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. ZBIGNIEWA HERBERTA
Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków: Obsługa czytelników oraz doradztwo w zakresie posiadanych zbiorów bibliotecznych, udzielanie informacji bibliotecznych, rzeczowych i bibliograficznych, opracowanie techniczne zbiorów udział w organizowaniu i prowadzeniu różnych form pracy kulturalno-edukacyjnej Wymagania: wykszta...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

zatrudnimy księgową/ księgowego

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNAWOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

Oferta pracy na stanowisku księgowa/ księgowy Główne zadania: Prowadzenie kasy głównej Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych Bieżąca weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym Bieżąca analiza kont księgowych Wystawianie faktur sprzedaży  Wymagania: Wykształcenie...

10.04.202410.04.2024

zatrudnimy pracowników ogólnobudowlanych - stawki od 20 zł/h netto

BIUROBIURO

Firma budowlana z Gorzowa Wlkp. poszukuje pracowników do prac budowlanych. Miejsce pracy: teren budowy - Gorzów Wlkp. oraz okolice Opis stanowiska: - Prace budowlane (wykończenia, remonty, docieplenia budynków itp.) Od Kandydatów oczekujemy: - mile widziane doświadczenie, - wysoka dyscyplina, u...

09.10.202309.10.2023
od 20 zł