Filtruj

Praca Zbigniew - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzątanie mieszkania

ZBIGNIEWZBIGNIEW
Katowice

Szukam osoby która posprząta mieszkanie raz lub dwa razy w tygodniu w zależności od potrzeb...

09.05.202409.05.2024

ROBOTNIK BUDOWLANY - PŁYTKARZ - GIPSIARZ - MALARZ-MURARZ

ZBIGNIEW PERDEK 1) ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY DACH - BUD PERDKOWIE 2) ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY DACH - BUD ZBIGNIEW PERDEKZBIGNIEW PERDEK 1) ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY DACH - BUD PERDKOWIE 2) ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY DACH - BUD ZBIGNIEW PERDEK
Czeladź

Zakres obowiązków: wykonywanie robót budowlanych, kafelkowanie, montaż płyt G/K, malowanie, murowanie, elewacje Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe mile widziane doświadczenie i prawo jazdy kat. B...

06.05.202406.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kasjer - sprzedawca - praca dla Kobiety ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

Tychy

Przyjmę do pracy w charakterze sprzedawcy owoców i warzyw na targowisku. Praca w godzinach 05:00 - 13:00 (od wtorku do soboty). Praca od zaraz. Preferowana osoba z Tychów. Więcej informacji udzielę telefonicznie....

od 4500 zł