Filtruj

Praca Zbior Pieczarek - Borki-Kosiorki

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK GOSPODARCZY

PIECZARKI - UPRAWA I SPRZEDAŻ MARIUSZ STARĘGAPIECZARKI - UPRAWA I SPRZEDAŻ MARIUSZ STARĘGA
Borki-Kosiorki

Zakres obowiązków: Praca polega na zbiorze pieczarek oraz pracach porządkowych na terenie zakładu. Zaczyna się od godz. 6.00. Pierwsza umowa zlecenie 3 m-ce, kolejna umowa o pracę. Wymagania: wykształcenie - podstawowe sumienność, punktualność, chęci do pracy, mile widziane doświadczenie w zbiorze...

25.04.202425.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

ZBIERACZ PIECZAREK

nowa oferta
Wólka Kobyla

Zakres obowiązków: Zbiór pieczarek, segregacja, klasyfikacja. Nienormowany czas pracy w godzinach od 6.00 do 22.00, również w dni wolne ustawowo. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - znajomość techniki zbioru pieczarek komunikatywna znajomość języka angielskiego lu...

16.05.202416.05.2024

BRYGADZISTA ZBIORU PIECZAREK

Zakres obowiązków: Organizacja pracy zbieraczek, nadzór nad zbieraczkami pieczarek, kontrola jakości i przebiegu zbioru pieczarek, szczegółowy nadzór nad wzrostem pieczarek, obsługa komputera w zakresie klasyfikacji zbioru. Nienormowany czas pracy w godzinach od 06.00 do 22.00, również w dni wolne u...

13.05.202413.05.2024