Filtruj

Praca Zbrojarz Brygadzista

1-3 z 3 ofert pracy

Zbrojarz, Betoniarz, Prefabrykacja, Praca Niemcy

nowa oferta
ANTHEA SP. Z O.O.ANTHEA SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca przy nowoczesnych, zautomatyzowanych liniach produkcyjnych przy wytwarzaniu: Stropów lekkich (,,Filigran), Ścian podwójnych (,,Dopellwand), Murków oporowych (L-wand), Elementów sprężonych - słupów, podciagów, belek. WYMAGANIA: Doświadczenie przy produkcji prefabrykatów beton...

07.05.202407.05.2024

BRYGADZISTA BUDOWY- PROWADZĄCY CIEŚLA-ZBROJARZ

nowa oferta
RUBEN-BAU SP. Z O.O.RUBEN-BAU SP. Z O.O.
Polska

POLSKA FIRMA SZUKA BRYGADZISTĘ BUDOWY DO PROWADZENIA BRYGADY 3-5 OS. W ZAKRESIE PRAC ŻELBETONOWYCH. BRYGADZISTA BUDOWY- PROWADZĄCY CIEŚLA-ZBROJARZ Nowy kontrakt Obowiązki -Sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac budowlanych: zbrojeniem, pracach ciesielskich i betonowaniem. -Nadzór nad przestrzegan...

05.05.202405.05.2024
Kontraktkontrakt

Zatrudnię brygadzistę oraz zbrojarzy.

PIOTRPIOTR
Kraków

Witam Zatrudnie zbrojarzy z doświadczeniem oraz brygadzistę do prowadzenia ekipy zbrojarskiej. Budynki mieszkalne wielkokubaturowe. Po więcej informacji proszę o tel. Praca na terenie Krakowa, ul Myśliwska, do końca roku. Zapraszam Piotr...

04.05.202404.05.2024
od 50 zł