Filtruj

Praca Zbrojarz - Nidzica

1-3 z 3 ofert pracy

ZBROJARZ

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE MAX-BUD SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE MAX-BUD SP. Z O.O.
Nidzica

Zakres obowiązków: Przygotowqanie szkieletow zbrojeniowych oraz układanie i montowanie ich w deskowniach. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1 Wskazane doświadczenie przy pracach zbrojeniowych...

05.09.202405.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

pracownika budowlanego

BUD-POSBUD-POS
Nidzica

Firma budowlana zatrudni pracowników: zbrojarzy, posadzkarzy, zacieraczy.Mile widziane osoby z okolic Nidzicy, Mławy oraz posiadający prawo jazdy....

28.08.202428.08.2024

Poszukiwani cieśle szalunkowi i zbrojarze

AURABET SP. Z O.O.AURABET SP. Z O.O.
Iłowo-Osada

W związku z rozwojem firmy i napływu dużej ilości zleceń poszukujemy 20 kandydatów na stanowisko cieśli oraz czterech kandydatów na stanowisko zbrojarz. Oferujemy pracę przez cały rok, bez zimowych przestojów. Obowiązki: Praca na budowie [ w obrębie działalności firmy, nie ma delegacji). Prace c...

15.08.202415.08.2024
od 6000 zł