Filtruj

Praca Zbrojenia

1-3 z 3 ofert pracy

Praca dla brygady zbrojarzy oraz cieśli - Wrocław

WOJCIECHWOJCIECH
Wrocław

Witam, poszykuję brygady zbrojarzy na inwestycje we Wrocławiu (aktualnie zbrojenie stropów typu filigran) oraz w Wysokiej koło Wrocławia (inwestycja startuje w przyszłym miesiącu, więc prace od fundamentów). Dodatkowo poszukuję cieśli na inwestycje we Wrocławiu i okolicach (głównie domki bliźniaki...

25.04.202425.04.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Praca przy produkcji elementow żelbetowych

TOMBUDTOMBUD
Kielce

Opis stanowiska: - praca przy produkcji prefabrykacji elementów żelbetowych - wykonywanie zbrojenia do prefabrykacji - znajomość czytania rysunku technicznego - doświadczenie w pracy przy produkcji zbrojeń budowlanych - mile widziane - umiejętność pracy w zespole Oferujemy: - stałą umowę o pracę na ...

02.03.202402.03.2024
od 40 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Pomocnik Budowlany

TOMASZTOMASZ
Batorz Pierwszy

Zatrudnię, pomocnika/współpracownika do pracy przy różnych pracach budowlanych (murowanie, zbrojenia, montaż ogrodzeń itp.). Praca w dwu-trzy osobowej ekipie, prace w większości na zewnątrz. Do obowiązków pracownika należeć będzie podawanie materiałów i narzędzi , docinanie elementów, pomoc przy ic...

04.02.202404.02.2024
od 28 zł