Filtruj

Praca Zdrowie - Pisz

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca- kasjer Pisz Sklep firmowy ZM Warmia

MARDIMARDI
Pisz

To tutaj na podstawie regionalnych receptur produkujemy wędliny i mięso, które podchodzi z własnego gospodarstwa i od lokalnych sprawdzonych dostawców. Smak ma dla nas znaczenie tak samo ważne jak pracownicy, którzy tworzą z nami naszą markę i dbają o produkty, którymi każdy z nas może cieszyć się k...

20.08.202420.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ROBOTNIK GOSPODARCZY

Wiartel

Zakres obowiązków: Utrzymywanie porządku i czystości w otoczeniu budynku, obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy, wykonywanie prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - dyspozycyjność umiej...

Inspektor weterynaryjny

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Kolno

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kolnie Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor weterynaryjny do spraw ochrony zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt Zespół do spraw zdrowia i ochrony zwierząt Inspektor weterynaryjny Zakres zadań wyko...

11.06.202411.06.2024