Filtruj

Praca Zespol C Dolne - Ligota Dolna

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. logistyki i planowania produkcji

ASPӦCK AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O.ASPӦCK AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O.
Ligota Dolna

ASPӦCK Automotive Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. logistyki i planowania produkcji Firma Aspöck istnieje od ponad 40 lat na rynku. Obecnie jest wiodącym, europejskim producentem zapewniającym klientom indywidualne i innowacyjne rozwiązania, między innymi dla b...

02.04.202402.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SIEGENIA Młodszy Pracownik Produkcji

SIEGENIA-AUBI SP. Z O.O.SIEGENIA-AUBI SP. Z O.O.
Kujakowice Dolne

Wymagania: Motywacja do pracy Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym Umiejętność pracy zespołowej Wytrwałość Sumienność Zdolności manualne Główne zadania: Montaż elementów okuć Kontrola półfabrykatów i elementów gotowych Współpraca w grupie Oferujemy: Umowa o pracę Pakiet benefitów P...

30.04.202430.04.2024
od 4400 zł

SIEGENIA Narzędziowiec

OPIS Główne zadania: Nadzór nad narzędziami produkcyjnymi (krępowniki-wykrojniki, wkładki itp.) Wykonywanie napraw i przeróbek/zmian narzędzi produkcyjnych Współpraca z Konstruktorem narzędzi oraz Działami Produkcji i Jakości w zakresie utrzymania parametrów oraz w zakresie wprowadzania zmian w ...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0544 s