Filtruj

Praca Zespol C - Oleszyce

31-33 z 33 ofert pracy

MONTER SIECI SANITARNYCH

GEO SP. Z O.O.GEO SP. Z O.O.
Radymno

Opis stanowiska: - Praca na budowie przy wykonywaniu zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych - Wykonywanie powierzonych zadań montażowych z zakresu wodno-kan Wymagania: - Umiejętność wykonywania prac instalacyjnych na armaturze wod-kan - Umiejętność czytania dokumentacji technicznej – mile widziana...

25.06.202425.06.2024

Oferta pracy dla Automatyka - zapraszamy do aplikowania

EUROSERVICE ZPT W SUROCHOWIE SP. Z O.O.EUROSERVICE ZPT W SUROCHOWIE SP. Z O.O.
Surochów

Firma Euroservice Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o., zatrudni pracownika nastanowisko: AUTOMATYK Opis stanowiska: Nadzór nad siecią sterowników PLC oraz systemem SCADA. Programowanie i obsługa sterowników automatyki. Optymalizacja i modernizacja w obszarze automatyki oraz w...

20.06.202420.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca klienta- Placówka Partnerska Bank Millennium w Lubaczowie

PARTNERPARTNER
Lubaczów

Placówki Partnerskie Millennium Bank to sieć oddziałów franczyzowych, czyli autonomicznych punktów sprzedaży produktów finansowych działających na licencji Banku Millennium. Oddziały partnerskie funkcjonują na terenie całego kraju i posiadają prawo do używania logo, koncepcji biznesowej oraz sprzeda...

13.04.202413.04.2024