Filtruj

Praca Zgrzewacz Rur Pe

Wynagrodzenie
1-2 z 2 ofert pracy

Zgrzewacz/monter, kierowca B+E

nowa oferta
ANDRZEJANDRZEJ
Płaza

Witam, poszukuję zgrzewacza/montera do rur PE, sieci wodociągowe, kanalizacyjne, gazociągi oraz kierowcy B+E. Możliwość przyuczenia do zawodu. Teren działania firmy woj. śląskie, małopolskie. Zainteresowane osoby kontakt 60*******68. Widełki w ogłoszeniu podane w kwocie NETTO....

26.04.202426.04.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter instalacji gazowych - hydraulik

nowa oferta
ZAKŁAD INSTALACJI SIECI SANITARNYCH I TELETECHNICZNYCH S. C.ZAKŁAD INSTALACJI SIECI SANITARNYCH I TELETECHNICZNYCH S. C.
Częstochowa

Opis stanowiska:• usuwanie awarii gazowych w mieszkaniach (wymiana instalacji skręcanych na spawane) oraz CO, wod-kan.• naprawa instalacji gazowych• praca dodatkowa przy budowie rurociągów• przyjmę również całe brygady Wymagania:• doświadczenie w pracy przy gazociągach będzie dużym atutem• prawo jaz...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0117 s