Filtruj

Praca Zieloni - Inowrocław

1-3 z 3 ofert pracy

ogrodnik - pracownik gospodarczy

EUREUR
Inowrocław

Firma zatrudni na pełen etat ogrodnika z doświadczeniem. Zakres obowiązków: przygotowanie, utrzymanie i pielęgnacja terenów zielonych zgodnie z porami roku; utrzymywanie porządku; inne prace porządkowe zlecone przez przełożonego. Wymagania: praktyczne umiejętności w zakresie ogrodnictwa; zaan...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ROBOTNIK GOSPODARCZY

Barcin

Zakres obowiązków: utrzymanie nalezytego porządku i stany technicznego miejsca pracy (budynku), drobne prace porządkowe. utrzymanie terenu zieleni. Sprzątanie pomieszczeń biurowych budynku urzędu Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

06.06.202406.06.2024

Barcin

Zakres obowiązków: utrzymanie należytego porządku i stanu technicznego miejsca pracy (budynku), drobne prace porządkowe, utrzymanie terenu zieleni Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...