Filtruj

Praca Zieloni - Szczecinek

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWNIK DS. UTRZYMANIA TERENÓW ZIELENI

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Szczecinek

Numer oferty: StPr/24/0556Obowiązki:Nadzór i planowanie prac nad utrzymaniem czystości ulic, chodników, placów zabaw i terenów zieleni w Szczecinku.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), kierunek: architektura krajobrazuPozostałe wymagania:3 letnie doświadczenie na sta...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O.
Szczecinek

Zakres obowiązków: Nadzór i planowanie prac nad utrzymaniem czystości ulic, chodników, placów zabaw i terenów zieleni w Szczecinku. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) staż pracy ogółem - lata: 3 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym. Prawo jazdy kat. B....

Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK ZAGOSPODAROWANIA TERENÓW ZIELONYCH

Szczecinek

Zakres obowiązków: Zagospodarowanie terenów zielonych- nasadzenia drzew, krzewów, koszenie trawników, podlewanie, prace ziemne- załadunek, grabienie, prace ogrodnicze szroko pojęte. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Ogrodnik terenów zieleni staż pracy ogółem - lata: 2 Obsługa ...

04.06.202404.06.2024