Filtruj

Praca Zielono - Emilianów

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzątanie terenów zewnętrznych - Emilianów k/Radzymina

TOMASZTOMASZ
Emilianów

Firma zatrudni Pana do sprzątania terenów zewnętrznych i prac ogrodniczych (koszenie trawy, prace ogrodowe, odśnieżanie mechaniczne, obsługa zieleni). PRACA STAŁA. Wymagania: -uczciwość -sumienność -pracowitość -punktualność -prawo jazdy kat. b - warunek konieczny Mile widziane doświadczenie ...

16.05.202416.05.2024
od 4250 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI

AM-CONCRETE SP. Z O.O.AM-CONCRETE SP. Z O.O.
Miszewko Strzałkowskie

Zakres obowiązków: Przygotowywanie terenu, wysiewanie nasion, przycinanie roślin, nawożenie roślin, pielęgnowanie trawników, usuwanie chwastów. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

24.05.202424.05.2024

Praca od zaraz! Utrzymanie czystości w sklepie w Jankach!

ATALIAN FM SERVICESATALIAN FM SERVICES
Janki

ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 80 lat. Koncentrujemy się na pełnym zarządzaniu obiektami, technicznym utrzymaniu obiektów, utrzymaniu czystości i terenów zielonych oraz cateringu. Naszą misją jest zapewnienie naszym...

22.04.202422.04.2024
od 27 zł