Filtruj

Praca Zmywajaca - Iława

1-3 z 3 ofert pracy

POMOC KUCHENNA - RESTAURACJA LEŚNA

VIP S. C.VIP S. C.
Iława

Zakres obowiązków: Pomoc w przygotowywaniu posiłków, zmywanie naczyń. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pomoc kuchenna uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Doświadczenie na stanowisku pomoc kuchenna - koniecznie....

25.04.202425.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

POMOC KUCHENNA

nowa oferta
HOTEL SPA DR IRENA ERIS WZGÓRZA DYLEWSKIE SP. Z O.O.HOTEL SPA DR IRENA ERIS WZGÓRZA DYLEWSKIE SP. Z O.O.
Ostróda

Zakres obowiązków: proste prace na kuchni, zmywanie naczyń Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe staż pracy ogółem - lata: 1 [Inne] : wymagana tz. książeczka sanepidowska...

24.05.202424.05.2024

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Ostróda

Numer oferty: StPr/24/0866Obowiązki:proste prace na kuchni, zmywanie naczyńWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:[Inne] : wymagana tz. książeczka sanepidowska Miejsce pracy: WYSOKA WIEŚ 22, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurs...