Filtruj

Praca Zmywanie - Bielsko-Biała

1-3 z 3 ofert pracy

Praca dla Ukrainy!!! Szczyrk z Zakwaterowaniem

nowa oferta
DAWIDDAWID
Bielsko-Biała

Szczegóły pracyPraca w 5 gwiazdkowym hotelu w Szczyrku, na dany moment poszukujemy osób na stanowiska:-kucharz-cukiernik-pokojowa-pomoc kuchennaUmowa zlecenieStawka: 20 - 32 zł netto za godzinę - zależne od stanowiska oraz doświadczeniaObowiązki:*Pokojowa-sprzątanie pokoi, ale również innych pomiesz...

24.05.202424.05.2024

PRACOWNIK SPA

nowa oferta
FLEX WORK SP. Z O.O.FLEX WORK SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: Pomoc przy wykonywaniu prostych zabiegów relaksacyjnych SPA na ciało (nakładanie oraz zmywanie pilingów, olejków, maseczek) oraz utrzymywanie porządku, estetyki i higieny w miejscu pracy tj. wymiana ręczników, świec zapachowych itd, obsługa kasy oraz recepcji, umawianie na wizyty....

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POKOJOWA

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ DLA PRZEWLEKLE CHORYCH W BIELSKU-BIAŁEJDOM POMOCY SPOŁECZNEJ DLA PRZEWLEKLE CHORYCH W BIELSKU-BIAŁEJ

Zakres obowiązków: Utrzymanie w czystości sal podopiecznych oraz pozostałych pomieszczeń placówki, roznoszenie posiłków mieszkańcom, zbieranie i zmywanie naczyń, pomaganie w czynnościach pielęgnacyjnych, zmianie bielizny pościelowej, karmienie mieszkańców, znajomość środków dezynfekcji i sposobu ic...

16.05.202416.05.2024