Filtruj

Praca Zmywanie - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Pomoc kuchenna (Niemcy)

nowa oferta
SILVERHANDSILVERHAND
Katowice

Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 2000 EUR netto przy 173 godzinach pracy / przy 1 klasie podatkowej zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę możliw...

27.04.202427.04.2024

POMOC KUCHENNA

nowa oferta
NIRO SP. Z O.O.NIRO SP. Z O.O.
Tarnowskie Góry

Zakres obowiązków: obróbka żywności, pomoc w przygotowywaniu posiłków, zmywanie naczyń, utrzymanie czystości na stanowisku pracy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych mile widziane doświadczenie, mile widziane...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomoc kuchenna Bieruń

DUSSMANN POLSKA SP. Z O.O.DUSSMANN POLSKA SP. Z O.O.
Bieruń

POMOC KUCHENNAMiejscowość: BieruńTo oferujemy: Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prace po miesięcznym okresie próbnym Pełen etat od poniedziałku do piątku Praca zmianowa w godzinach 6-14 i 10-18 Darmowy posiłek w pracy Przyjazną atmosferę pracy Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugrun...

25.04.202425.04.2024