Filtruj

Praca Zmywanie - Świnoujście

1-3 z 3 ofert pracy

POMOC KUCHENNA

Świnoujście

Zakres obowiązków: pomoc na kuchni przy obieraniu warzyw, zmywanie naczyń Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OBIEKTY SANATORYJNO-WCZASOWE PÓŁNOC SP. Z O.O.OBIEKTY SANATORYJNO-WCZASOWE PÓŁNOC SP. Z O.O.
Świnoujście

Zakres obowiązków: - pomoc przy przygotowywaniu posiłków w obiekcie, - zmywanie i sprzątanie kuchni. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Doświadczenie zawodowe: mile widziane. Praca w godzinach: 7:00-19:00...

21.05.202421.05.2024

ZMYWAK

PPH ŚWIAT ŚWIEC JOLANTA RYZLAKPPH ŚWIAT ŚWIEC JOLANTA RYZLAK
Świnoujście

Zakres obowiązków: Zmywanie naczyń, dbanie o czystość sali i toalet. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Doświadczenie zawodowe: mile widziane. Praca w godzinach: do uzgodnienia. Możliwy kontakt sms-owy z pracodawcą....

14.05.202414.05.2024