Filtruj

Praca Znajomosc Niemieckiego - Wołów

1-3 z 3 ofert pracy

Account manager

nowa oferta
MOTOTECHNIC TECHNIKA MOTORYZACYJNAMOTOTECHNIC TECHNIKA MOTORYZACYJNA
Bukowice

Firmę MotoTechnic tworzą ludzie o najwyższych kwalifikacjach i umiejętnościach. Jeśli chcesz być jednym z nas, a Twoje doświadczenie oraz wykształcenie pokrywają się z naszymi oczekiwaniami, wyślij swoją aplikację. Obecnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska: Warsztaty / lokalni dystryb...

11.05.202411.05.2024

Młodszy Spec. ds. Logistyki

nowa oferta
JOYNEXT SP. Z O.O.JOYNEXT SP. Z O.O.
Siemianice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zadania Analiza i obsługa zamówień klienta Kontakt z zagranicznymi klientami i spedycjami Organizacja wysyłek do klienta Organizacja transportow Awizacja towarów na portalach klienta Kontrola i optymalizacja zapasów wyrobow gotowych Wyjaśnianie niezgodności oraz reklamacji powstał...

Quaity Manager - branża FMCG - greenfield

nowa oferta
MICHAEL PAGEMICHAEL PAGE
Środa Śląska

Quaity Manager - branża FMCG - greenfield Środa Śląska Stała inwestycja greenfield pod Wrocławiem doświadczenie w branży FMCG O naszym kliencie Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjna specjalizująca się w produktach z branży chemii gospodarczej oraz produktów higieny osobistej. Opis stanowis...