Filtruj

Praca Zoliborz

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

kucharz Maka i Woda Zoliborz

PAWELPAWEL
Warszawa

Dzień dobry, Restauracja Mąka i Woda Zoliborz zatrudni osobe na stanowisko kucharz zmianowy , 3-4dni/tydzien oczekujemy: sumienności, punktualności i zaangażowania komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole znajomości HACCP i zasad biezpiecznego przechowywania żywności higieny i kultur...

30.04.202430.04.2024
od 30 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Konkurs ns stażystę/ sekretarza sądowego

SĄD REJONOWY DLA WARSZAWY-ŻOLIBORZA W WARSZAWIESĄD REJONOWY DLA WARSZAWY-ŻOLIBORZA W WARSZAWIE
Warszawa

Dyrektor Sądu Rejonowego dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie ogłasza konkurs na wolne stanowiska pracy w Sądzie Rejonowym dla Warszawy – Żoliborza w Warszawie Nazwa stanowiska pracy: STAŻYSTA; SEKRETARZ SĄDOWY; STARSZY SEKRETARZ SĄDOWY Stanowisko, na którym zostanie zatrudniony kandydat, w wyniku roz...

29.04.202429.04.2024

STAŻYSTA DOCELOWO ARCHIWISTA - SYGN. KONKURSU K.110.20.2024 K/M

SĄD REJONOWY DLA WARSZAWY ŻOLIBORZASĄD REJONOWY DLA WARSZAWY ŻOLIBORZA
Warszawa

Zakres obowiązków: - współpraca z komórkami organizacyjnymi w zakresie właściwego przygotowania dokumentacji niearchiwalnej i materiałów archiwalnych do przekazania do Archiwum Zakładowego. - przyjmowanie, przechowywanie i zabezpieczanie w Archiwum Zakładowym przejętej dokumentacji oraz prowadz...

26.04.202426.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0101 s