Filtruj

Praca Zus W Rzeszowie - Rzeszów

1-2 z 2 ofert pracy

Specjalista ds. kadr i płac (k/m)

nowa oferta
TRENKWALDERTRENKWALDER
Rzeszów

Zakres zadań: przygotowywanie umów o pracę, umów zleceń, umów o dzieło, archiwizowanie dokumentów, sporządzanie list płac, sporządzanie deklaracji do ZUS, US, kontakt z urzędami, bieżąca obsługa klientów. Wymagania: wykształcenie min. średnie (mile widziane ekonomiczne), doświadczenie w pracy na pod...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Niemcy 2000 € praca dla uczniow i studentow praca na wakacje

ANNAANNA
Rzeszów

Firma MBP Personalmanagement GmbH jest firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm w przemysle spożywczym i międzynarodowych przedsiębiorstw produkcyjnych (Automotive). okolice Frankfurtu nad Menem Praca dla uczniow i studentow ( 3 terminy rozpoczecia pracy) · 17...

16.06.202416.06.2024
od 12000 zł